09 marca 2012 11:23

"Cyrk - SZOK"

cyrk1.jpg

Już po raz drugi w naszej szkole dla naszych uczniów wystąpił Cyrk - Szok. Dla dzieci przedszkolnych było to pierwsze spotkanie z naszymi gośćmi. Dzieci obejrzały: występy akrobatyczne z przyrządami, skoki przez skakankę, kręcenie kołami hula - hop, stanie na turlających się wałkach, jazdę na jednokołowym rowerze. Bez wątpienia jednak najważniejszym punktem cyrkowej prezentacji był pokaz tresury gołębi oraz wijący się po ciele artystki wąż boa. Przerwy między występami należały do klauna w kolorowym stroju. Gromkie brawa i głośne śmiechy świadczyły o dobrej i udanej zabawie. Nawet małe przedszkolaki próbowały swych sił i umiejętności w prezentowanych konkurencjach i wcale nie bały się ogromnego węża. Dotykały go i trzymały w swoich rękach.

cyrk3.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 maja 2012 11:23
29 maja 2012 13:39 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu.
29 maja 2012 13:37 (Monika Żelazowska) - Dodanie zdjęcia [cyrk3.jpg] do dokumentu.
29 maja 2012 13:37 (Monika Żelazowska) - Dodanie zdjęcia [cyrk1.jpg] do dokumentu.