15 listopada 2012 12:41

"Dary jesieni"

W czwartek 15 listopada w Publicznym Przedszkolu w Szwarszowicach odbyło się jesienne spotkanie z rodzicami pt. „Dary Jesieni”. Jesienna impreza miała na celu wytworzenie przyjaznej atmosfery, nawiązaniu pozytywnych relacji z rodzicami, zintegrowanie dzieci i rodziców. Przedszkolaki popisywały się swoimi umiejętnościami aktorskimi w inscenizacji słowno-muzycznej, która w znakomity sposób wprowadziła zaproszonych gości w nastrój spotkania.

dary1.jpg

dary2.jpg

dary3.jpg

dary4.jpg

Dzieci występowały w roli owoców oraz warzyw. Zaprezentowały jakie są zdrowe nawyki żywieniowe. Pokazały, że możliwe jest spożywanie owoców i warzyw przez cały rok. Na zakończenie, Dyrektor Przedszkola pani Joanna Stawiarz nagrodziła dzieci słodkim upominkiem.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 20 listopada 2012 12:41
26 listopada 2012 13:15 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu.
26 listopada 2012 13:14 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu.
26 listopada 2012 13:12 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu.