06 lutego 2013 09:11

„KONCERT ŻYCZEŃ DLA BABCI I DZIADKA”

Święto Babci i Dziadka w Przedszkolu  w Szwarszowicach odbyło się 6 lutego, w uroczystej i podniosłej atmosferze. Dzieci bez tremy recytowały wierszyki o tym, jak bardzo kochają swoje Bancie i swoich Dziadków, śpiewały dla nich piosenki oraz wręczyły piękne laurki. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości, szczęścia i dumy ze swoich wnuków. Można było zauważyć niejedną łezkę w oku.

bd1.jpg

bd2.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 lutego 2013 09:11
07 lutego 2013 11:44 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu.
07 lutego 2013 11:44 (Monika Żelazowska) - Dodanie zdjęcia [bd2.jpg] do dokumentu.
07 lutego 2013 11:44 (Monika Żelazowska) - Dodanie zdjęcia [bd1.jpg] do dokumentu.