20 lutego 2014 20:23

Zimowe ćwiczenia i zabawy ruchowe z zajęć wychowania przedszkolnego grupy „0” prowadzone w ramach Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może”.

Dnia 20.02.2014r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Szwarszowicach brały udział w zajęciach na temat: „Zimowe zabawy”. Wychowawca grupy p. Aleksandra Szelmanowska wprowadziła  różne pomysły wdrażające aktywnych przedszkolaków do tego tematu. Chociaż za oknem zimno i mokro, to mali sportowcy mogli  wykazać się swoimi umiejętnościami i wyobraźnią  na  swojej sali przedszkolnej. Dzieci bawiły się w takie zabawy ruchowe jak:  „Śnieżynki”, „Taniec bałwanków”, Śliska ścieżka”, „Wyścig sanek”, czy zabawy z chustą animacyjną. Wśród wielu konkurencji, nie zabrakło również zdrowej rywalizacji.  Ten zimowy dzień upłynął wszystkim z wielką radością i wytrwałością podczas sportowych zmagań ruchowych.

zab1.jpg

zab2.jpg
 zab3.jpg  zab4.jpg
 zab5.jpg  zab6.jpg