27 marca 2014 21:09

Nowalijki na talerzu

W naszym przedszkolu wiosna zagościła na dobre. 27. 03.2014r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Szwarszowicach zabrały się do przygotowywania wiosennych kanapek. Na stołach stołówki szkolnej zagościły nowalijki, wędliny, sery, jajka, pieczywo… oraz przybory kuchenne pomocne w naszej pracy. Dzieci z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem ochoczo zabrały się do pracy. Samodzielnie smarowały, kroiły, układały produkty tworząc na kanapkach bardzo wiosenne wzory. Pyszności kulinarne wyszły bardzo przystrojone, kolorowe i nie tyko smakowicie wyglądały ale najważniejsze, że smakowały małym kucharzom. Dzieci były najedzone i zadowolone ze swoich własnoręcznie przygotowanych pyszności kulinarnych. Były to wspaniałe zajęcia uczące samodzielności, właściwego zachowania się przy stole i zdrowego odżywiania się. Pamiętajmy, śniadanie to podstawa naszego dnia, a szczególnie kiedy znajdują się w nim bogate w witaminy warzywa.

kan1.jpg

kan2.jpg

kan3.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 kwietnia 2014 21:09