16 kwietnia 2014 23:29

„Wielkanocne obyczaje”

W środę 16.04.2014r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Szwarszowicach  zaprezentowały wszystkim przybyłym gościom program artystyczny związany z obchodzeniem Świąt Wielkanocnych. Był to ważny dzień dla przedszkolaków. Nic więc dziwnego, że dzieci pełne energii, radości, ale i niecierpliwości oczekiwały tej chwili. Przedstawienie przybliżyło wszystkim zwyczaje i tradycje wielkanocne i wprowadziło w świąteczny nastrój.  Wielkanoc to święto pełne tradycji i obyczajów. Tradycje wielkanocne sprawiają, że to święto staje się wyjątkowe, a świąteczne dni są bardziej radosne.

wo1.jpg
wo2.jpg

wo3.jpg  wo4.jpg
  wo5.jpg

Przedszkolaki zachwyciły przybyłych gości nie tylko strojami ale także wierszykami i piosenkami. Mali artyści bezbłędnie odegrali swoje role, które niejednokrotnie były długie i dość trudne. Na zakończenie dzieci złożyły wszystkim świąteczne życzenia i wręczyły swoim bliskim własnoręcznie przygotowane kurczaczki wielkanocne  z masy solnej. Pani dyrektor Joanna Stawiarz  podziękowała za piękne przedstawienie i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne, a najmłodszym wręczyła w nagrodę słodkie przysmaki.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 kwietnia 2014 23:29
30 kwietnia 2014 11:09 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 kwietnia 2014 11:07 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 kwietnia 2014 11:03 (Monika Żelazowska) - Dodanie zdjęcia [wo5.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)