11 czerwca 2014 12:29

I Gminny Turniej Tańca Towarzyskiego

11.06.2014r. został zorganizowany przez Szkołę Podstawową  w Bodzechowie turniej tańca towarzyskiego szkół podstawowych z Gminy Bodzechów pod hasłem: „Mistrz Tańca 2014”. Honorowy patronat spotkania objął Wójt Gminy Bodzechów p. J. Murzyn. Koordynatorami całego wydarzenia byli: p. Konrad Żelazowski (dyrektor Szkoły Podstawowej w Bodzechowie), p. Renata Juda (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej), Anna i Grzegorz Podsiadły (nauczyciele tańca – Studio Tańca Twist). Naszą szkołę reprezentowały pary dzieci w składzie: P. Rybusiński – Gabrysia Pytlakowska – kl.„0”, Wiktor Ręczek- Magda Błaszkiewicz – kl. I, Bartek Rybus (kl.I) – Nell Soboń (kl.„0”), Kornel Lachowicz (kl.II) – Roksana Soboń (kl.I). Dzieci udały się na konkurs pod opieką wychowawcy kl. „0”. W składzie jury wchodzili dyrektorzy i nauczyciele szkół biorących udział w imprezie. Wszystkie dzieci okazale i z dumą prezentowały się na parkiecie. Przedstawiły wszystkim oglądającym takie tańce jak: walc angielski, samba i cha-cha. W czasie przerw czas umilał pokaz różnych stylów tańca przez parę, która od lat jest wychowankiem Twist-a i zdobywa nagrody w konkursach. Po skończonych zmaganiach tanecznych przyszedł oczekiwany czas na wręczenie nagród. Wszystkie dzieci występujące w rozgrywkach otrzymały z rąk jury „złote” medale oraz z pośród grup wiekowych  mistrzowie otrzymali puchary za trud, cierpliwość, odwagę i wysiłek w postaci przygotowań i ćwiczeń tych jakże trudnych układów. Wszystkie dzieci z radością wracały do szkoły, aby móc pochwalić się z własnych osiągnięć młodszym kolegom.

tan1.jpg

tan2.jpg

tan6.jpg

tan3.jpg

tan4.jpg

tan5.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 czerwca 2014 12:29
24 czerwca 2014 23:08 (Monika Żelazowska) - Opublikowanie dokumentu.
24 czerwca 2014 23:08 (Monika Żelazowska) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
24 czerwca 2014 23:06 (Monika Żelazowska) - Dodanie zdjęcia [tan6.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)