Publiczne Przedszkole w Szwarszowicach

Zgodnie z art. 14 i art. 7 ust.3 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) informujemy, iż zasady polityki prywatności i ochrony danych oraz przysługujące prawa dostępne są w siedzibie szkoły.
Zatrzymaj banner przewijany

Aktualności zobacz archiwum »

"Moja ulubiona pani..."

W dniu 3 grudnia 2014r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs z motywem przewodnim „ Moja ulubiona Pani z przedszkola”. Najpierw przedszkolaki wymieniły wszystkie panie, które prowadzą z nimi zajęcia m.in.


p. I. Kaczor- wychowawca przedszkola

p. J. Bzduch- wspomagająca wychowawcy

p. K. Łęgosz- nauczyciel j. angielskiego

p. E. Kowalczyk- Kuchniak- nauczyciel religii

p. R. Podgórska- nauczyciel prowadzący zajęcia w grupie 3-4 latków

p. M. Wilczyńska- nauczyciel prowadzący zajęcia w grupie 3-4 latków


Dzieci opisały wygląd zewnętrzny każdej pani: kolor włosów, ich długość, sposób uczesania, kolor oczu, wzrost, styl ubierania się. Następnie maluchy opisały cechy charakteru swoich pań oraz sprecyzowały którą panią lubią najbardziej. Wypowiedzi dzieci na temat ulubionej pani były bardzo barwne, następnie przedszkolaki przystąpiły do pracy. Wykonywały postaci swojej ulubionej pani wybraną przez siebie techniką. Można było podziwiać wydzieranki, wyklejanki, malowanie farbami plakatowymi. Jedna z dziewczynek wykonała pracę przestrzenną wykorzystując butelkę po wodzie oraz napompowany balon.

Dzieci miały wiele pomysłów z jakich materiałów oraz jakimi technikami wykonają swoją pracę. Na zakończenie zorganizowaliśmy  wystawę wszystkich prac. Dzieci były bardzo dumne, że tak realistycznie odtworzyły postać swojej ulubionej pani z przedszkola.up1.jpg


up2.jpg


up3.jpg


up4.jpg


up5.jpg


up6.jpg


up7.jpg


up8.jpg


up9.jpg


up10.jpg


up11.jpg


up12.jpg


up13.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 stycznia 2015 20:00
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Łęgosz
Ilość wyświetleń: 900
28 stycznia 2015 20:09 (Katarzyna Łęgosz) - Opublikowanie dokumentu.
28 stycznia 2015 20:09 (Katarzyna Łęgosz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
28 stycznia 2015 20:06 (Katarzyna Łęgosz) - Dodanie zdjęcia [up13.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Realizacja: Superszkolna.pl