03 grudnia 2014 20:00

"Moja ulubiona pani..."

W dniu 3 grudnia 2014r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs z motywem przewodnim „ Moja ulubiona Pani z przedszkola”. Najpierw przedszkolaki wymieniły wszystkie panie, które prowadzą z nimi zajęcia m.in.

p. I. Kaczor- wychowawca przedszkola

p. J. Bzduch- wspomagająca wychowawcy

p. K. Łęgosz- nauczyciel j. angielskiego

p. E. Kowalczyk- Kuchniak- nauczyciel religii

p. R. Podgórska- nauczyciel prowadzący zajęcia w grupie 3-4 latków

p. M. Wilczyńska- nauczyciel prowadzący zajęcia w grupie 3-4 latków

Dzieci opisały wygląd zewnętrzny każdej pani: kolor włosów, ich długość, sposób uczesania, kolor oczu, wzrost, styl ubierania się. Następnie maluchy opisały cechy charakteru swoich pań oraz sprecyzowały którą panią lubią najbardziej. Wypowiedzi dzieci na temat ulubionej pani były bardzo barwne, następnie przedszkolaki przystąpiły do pracy. Wykonywały postaci swojej ulubionej pani wybraną przez siebie techniką. Można było podziwiać wydzieranki, wyklejanki, malowanie farbami plakatowymi. Jedna z dziewczynek wykonała pracę przestrzenną wykorzystując butelkę po wodzie oraz napompowany balon.

Dzieci miały wiele pomysłów z jakich materiałów oraz jakimi technikami wykonają swoją pracę. Na zakończenie zorganizowaliśmy  wystawę wszystkich prac. Dzieci były bardzo dumne, że tak realistycznie odtworzyły postać swojej ulubionej pani z przedszkola.

up1.jpg

up2.jpg

up3.jpg

up4.jpg

up5.jpg

up6.jpg

up7.jpg

up8.jpg

up9.jpg

up10.jpg

up11.jpg

up12.jpg

up13.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 stycznia 2015 20:00
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Łęgosz
28 stycznia 2015 20:09 (Katarzyna Łęgosz) - Opublikowanie dokumentu.
28 stycznia 2015 20:09 (Katarzyna Łęgosz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
28 stycznia 2015 20:06 (Katarzyna Łęgosz) - Dodanie zdjęcia [up13.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)