15 maja 2015 13:07

MNIAM! Robimy koktajl owocowy

Podczas zajęć promocji zdrowia staramy się zachęcać dzieci do spożywania mleka i owoców, które są ogromnym źródłem witamin. Najlepszym sposobem na przekonanie przedszkolaków do tych produktów są działania praktyczne, podczas których  15 maja dzieci w przedszkolu miały okazję do zrobienia i spałaszowania pysznych OWOCOWYCH KOKTAJLÓW. Dzieci wiedzą już, że owoce należy najpierw umyć, obrać a dopiero potem, czystymi rączkami można je pokroić. Było przy tym dużo pracy, ale bawiliśmy się doskonale. Na koniec dzieci udekorowały swoje koktajle bitą śmietaną oraz kolorową posypką. Po uporządkowaniu swojego miejsca pracy, dzieci zaprosiły na poczęstunek panią dyrektor Joannę Stawiarz, która nie mogła nachwalić się umiejętności dzieci oraz wytworów ich ciężkiej pracy. Buzie przedszkolaków były uśmiechnięte i zadowolone, co wpłynęło na miłą atmosferę podczas tych zajęć.

ko1.jpg

ko2.jpg

ko3.jpg

ko5.jpg

ko4.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 29 czerwca 2015 13:07
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Grys
29 czerwca 2015 13:13 (Katarzyna Grys) - Opublikowanie dokumentu.
29 czerwca 2015 13:12 (Katarzyna Grys) - Opublikowanie dokumentu.
29 czerwca 2015 13:12 (Katarzyna Grys) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)