08 marca 2016 23:11

Dzień Kobiet

Nie lada wydarzeniem dla naszych przedszkolaków  była uroczystość obchodzenia Dnia Kobiet. Tego dnia zawitał do nas pan Wójt Gminy Bodzechów - Jerzy Murzyn z serdecznymi życzeniami dla kobiet tych małych, jak i tych dużych. Ciekawie prezentowała się część artystyczna spotkania przygotowana przez p. Darię Borowską, na której to mogliśmy oglądać śmieszne scenki i atrakcyjne układy taneczne zaprezentowane przez kolegów i koleżanki ze szkoły. Punktem kulminacyjnym były wybory Miss przygotowane przez p. Magdalenę Śliwkę oraz p. Iwonę Kaczor. Dziewczynki zaprezentowały się w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i klasy I-III oraz klasy IV-VI. Po burzliwych i długich naradach, szacowne jury wyłoniły zwyciężczynie:

Miss dziewczynek młodszych została nasza podopieczna Nataly Soboń z przedszkola,

natomiast Miss starszej kategorii wiekowej Klaudia Rutkowska z kl. V.

Serdecznie Gratulujemy!

dsc02907.jpg

dsc02910.jpg

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 kwietnia 2016 23:11
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Grys
05 kwietnia 2016 09:41 (Katarzyna Grys) - Opublikowanie dokumentu.
05 kwietnia 2016 09:40 (Katarzyna Grys) - Opublikowanie dokumentu.
05 kwietnia 2016 09:40 (Katarzyna Grys) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)