13 marca 2019 06:55

„KONCERT ŻYCZEŃ DLA BABCI I DZIADKA”

Jak co roku, w Publicznym Przedszkolu w Szwarszowicach nie mogło zabraknąć babć i dziadków na uroczystości dla nich przygotowanej 8 lutego 2019 roku. Licznie przybywający do naszej placówki goście, zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.  Maluchy przygotowały specjalny program artystyczny. Oprócz montażu słowno- muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych, a mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i  zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej.  Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy oraz pracowników przedszkola słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

s1210010.jpg

s1210012.jpg

Zdjęcia:
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 13 marca 2019 06:55
Dokument wprowadzony do BIP przez: Iwona Kaczor
13 marca 2019 07:18 (Iwona Kaczor) - Opublikowanie dokumentu.
13 marca 2019 07:17 (Iwona Kaczor) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
13 marca 2019 07:13 (Iwona Kaczor) - Dodanie zdjęcia [s1210010.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)